Wypożyczalnia kamperów – Zgierz i okolice

Potrzebny Ci sprawny i wygodny kamper? Wypożyczalnia Kampery Centrum przygotowała kompleksową ofertę nowoczesnych pojazdów dla klientów ze Zgierza i okolicznych miejscowości. Jeżeli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w gronie rodziny lub przyjaciół, to stworzymy Ci do tego najlepsze warunki. Kamper na wynajem to idealny wybór na krótki weekendowy wypad, jak i dłuższy urlop. Dodatkowo zapewnisz sobie pełną swobodę planowania podróży lub zmiany trasy w dowolnym momencie. Dużym atutem naszej oferty jest dostępność różnych pojazdów.

Wynajmujemy kampery półzintegrowane, które zapewniają komfortowe warunki dla czterech osób. Oferujemy również 7-osobowe alkowy, które będą idealnym rozwiązaniem dla dużych rodzin i grup przyjaciół. Nasze kampery zapewniają szereg udogodnień, jak elektrycznie opuszczane łóżko, dodatkowa przestrzeń wypoczynkowa, w pełni wyposażona część kuchenna, wygodna łazienka, klimatyzacja, oświetlenie LED oraz liczne gniazda USB.

Bezpieczne i wygodne kampery – wynajem na dowolny czas

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem camperów na dowolny czas. Elastyczny cennik ułatwi Ci dopasowanie długości wynajmu do indywidualnych potrzeb i możliwości. Już teraz możesz zorganizować krótki, weekendowy wypad lub zaplanować dłuższą wyprawę w nieznane. Nasze kampery przechodzą cykliczne przeglądy techniczne. To pojazdy zapewniające bezpieczeństwo i komfort podróżowania o każdej porze roku. Dlaczego warto wybrać właśnie nasze kampery? Wynajem w atrakcyjnej cenie pomoże Ci obniżyć koszty noclegu, a jednocześnie zapewni niezależność od dostępności bazy noclegowej w danym miejscu.

Wynajem kamperów to doskonała alternatywa dla drogich hoteli i pensjonatów. Zarezerwuj termin na stronie i przeżyj niesamowitą przygodę z rodziną lub przyjaciółmi.

Wersja półintegra 4 osobowa

Wersja półintegra 5 osobowa

Wersja alkowa 6 osobowa

Odbiór pojazdu

Polarna 19, Łódź 93-466