Wynajem kamperów – Piotrków Trybunalski i okolice

Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane wakacje, które będziesz wspominać latami, postaw na wypoczynek w kamperze. Nasza wypożyczalnia kamperów oferuje najlepsze pojazdy, które pozwolą na wygodne podróżowanie. Dzięki nim w komfortowych warunkach odpoczniesz podczas postoju, a także unikniesz problemu ciągłego przepakowywania bagaży. Zapomnisz też o braku miejsc w hotelach, kosztownych noclegach czy opóźnionych lotach.

Nic nie daje takiej swobody podróżowania jak kampery. Wynajem z kolei jest bardzo wygodną opcją dla osób, które chcą przekonać się, czym jest van life. Dzięki nim możesz zwiedzić wiele miejsc w krótkim czasie ciesząc się przy tym wygodą luksusowego hotelu.

Wynajem camperów dla małych i dużych grup

Oferujemy kampery dla 4 i 5 osobowej rodziny, ale posiadamy też takie, które pomieszczą nawet 7 osób (alkowy)! Dla mniejszych rodzin proponujemy kampery typu półintegra. Są odpowiednie dla 4 osobowej rodziny, która ceni wygodę. W obu typach znajdziesz wygodne opuszczane łóżka, które pozwolą wyspać się przed kolejnym dniem w podróży. Każdy kamper na wynajem posiada też liczne gniazda USB, dzięki którym szybko naładujesz telefon lub laptop, oświetlenie LED, klimatyzację oraz w pełni wyposażoną łazienkę.

Własna kuchnia, wygodna sypialnia i wiele innych udogodnień sprawi, że będziesz chciał tak spędzać każde wakacje. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj kamper. Wypożyczalnia „Kampery Centrum” już czeka na Ciebie!

Wersja półintegra 4 osobowa

Wersja półintegra 5 osobowa

Wersja alkowa 6 osobowa

Odbiór pojazdu

Polarna 19, Łódź 93-466