Aby przeżyć niezapomnianą przygodę z przyjaciółmi lub rodziną, nie trzeba wcale daleko jechać. Czasem wystarczy zmienić podejście do podróży. Kamper na wynajem to doskonała propozycja dla osób lubiących nowości i szukających nieszablonowych pomysłów na spędzenie czasu z bliskimi.

Wynajem camperów na krótkie i długie wycieczki

Nasza wypożyczalnia kamperów zapewni pojazdy, które sprawdzą się podczas krótszych i dłuższych wycieczek. Można nimi wyruszyć na weekend za miasto, na wakacje i na ferie. Zimowe wyjazdy są możliwe, dzięki temu, ze mamy kamper w wersji zimowej. Nie zwlekaj, zaskocz swoich bliskich i daj porwać się niezapomnianym przeżyciom! Wspomnienia z takiego urlopu będą powracać w rodzinnych rozmowach przez lata. Wynajem camperów to propozycja dla każdego, komu znudziły się tradycyjne wakacje.

Wynajem kamperów na miarę oczekiwań – Ksawerów

Z naszych pojazdów mogą skorzystać m.in. mieszkańcy miejscowości Ksawerów. Możemy zaproponować kamper 5-oosobowy bądź kamper 6-osobowy dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Kamper alkowa na wynajem jest ergonomiczny i przestronny, za sprawą łóżka nad kabiną kierowcy. Do wyboru jest też kamper półintegra, który wyposażono w oświetlenie LED, klimatyzację i gniazda USB. Ma nie tylko elektryczne opuszczane łóżko, ale doskonale wyposażoną kuchnię i łazienkę. Każdy kamper posiada fotowoltaiczne, niezależne źródło elektryczne.

Dla Państwa wygody w kamperach dla 4 osób posiadamy łóżka pojedyncze, natomiast dla 5 i 6 osób znajdują się łóżka podwójne.

Jak odbywa się wynajem camperów za naszym pośrednictwem? Wystarczy odwiedzić naszą stronę, sprawdzić wolne terminy i zarezerwować pojazd na wybrany dzień.

Wersja półintegra 4 osobowa

Wersja półintegra 5 osobowa

Wersja alkowa 6 osobowa

Odbiór pojazdu

Polarna 19, Łódź 93-466