Wynajem kamperów – Konstantynów Łódzki i okolice

Zastanawiasz się, czy kamper na wynajem to dobry pomysł na spędzenie najbliższego urlopu? Już teraz możesz dołączyć do sporego grona fanów tej formy wypoczynku. Nasza wypożyczalnia kamperów zapewnia atrakcyjny wybór pojazdów oraz form wynajmu. Przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo ofertę dla mieszkańców Konstantynowa Łódzkiego i okolicznych miejscowości. Podróż kamperem to idealny pomysł na aktywne wakacje dla prawdziwych nomadów oraz miłośników przygód. Taka forma spędzenia wolnego czasu daje Ci pełną swobodę i elastyczność planowania kolejnych etapów wycieczki.

Nowoczesne kampery – wynajem krótko i długoterminowy

Nasza wypożyczalnia oferuje krótko i długoterminowy wynajem camperów. Dzięki temu będziesz mógł zabrać rodzinę zarówno na weekendowy wypad, jak i dłuższą wyprawę. Kamper zapewnia niezależność od bazy noclegowej w danej lokalizacji. Pozwala także na pełną swobodę przemieszczania.

Oferowane przez nas kampery to nowoczesne i niezawodne auta z kompleksowym wyposażeniem. Idealnie łączą wysoką funkcjonalność z maksymalnym komfortem podróżowania. Proponujemy kampery półzintegrowane oraz alkowy. Pierwsza z wersji zapewnia optymalną przestrzeń dla czterech osób. Alkowa to wariant kampera przeznaczony nawet dla siedmioosobowej rodziny lub grupy przyjaciół. Wszystkie pojazdy wyposażone są w udogodnienia takie jak w pełni wyposażona kuchnia i łazienka, komfortowe łóżka, dodatkowa przestrzeń wypoczynkowa, klimatyzacja oświetlenie LED i liczne gniazda USB.

Potrzebny Ci niezawodny kamper? Wypożyczalnia Kampery Centrum dostarczy auto skrojone na miarę Twoich potrzeb. Skorzystaj z wygodnego terminarza na stronie i zarezerwuj wybrany pojazd. Przeżyj niezapomniane wakacje w komfortowych warunkach!

Wersja półintegra 4 osobowa

Werska półintegra 5 osobowa

Werska półintegra 6 osobowa

Odbiór pojazdu

Polarna 19, Łódź 93-466