Marzysz o niepowtarzalnych wakacjach, lubisz niezależność i mieszkasz Bełchatowie? Kamper na wynajem z naszej wypożyczalni jest dla Ciebie idealną propozycją! Podczas swoich podróży nie musisz ograniczać się do jednego miejsca na nocleg. Zyskujesz niezależność i elastyczność, jakiej nie zapewni żaden inny środek lokomocji. Zalety takich podróży docenia coraz więcej osób, toteż kampery cieszą się sporą popularnością.

Wypożyczalnia kamperów – dlaczego warto z niej skorzystać?

Wyjazdy do znanych kurortów i hoteli mają silną konkurencję w postaci wakacji kamperem. Taki odpoczynek możesz pod każdym względem dopasować do swoich potrzeb. Jedziesz i nocujesz tam, gdzie chcesz – w bliskości morskiej plaży, w górach, przy lesie, daleko od tłumów. A kiedy postanowisz zmienić miejsce, wystarczy, że siądziesz za kierownicą i odjedziesz. Decydując się na wynajem kamperów, masz pewność, że przeżyjesz niesamowitą przygodę, którą będziesz wspominać przez lata. Chcesz wynająć kamper? Sprawdź, co nasza wypożyczalnia może zaoferować!

Kampery – wynajem krótko- i długoterminowy

Wynajem camperów u nas daje Ci dostęp do doskonale wyposażonych pojazdów. Znajdziesz komfortowe łóżka, łazienkę, kuchnię i niezbędne akcesoria. Jesteśmy elastyczni i staramy się odpowiadać na potrzeby Klientów. Dlatego też możesz wynająć kamper zarówno na krótki weekendowy wypad za miasto, jak i na długie wakacje. Przed wynajmem możesz nasze kampery zobaczyć, przeszkolimy Cię również  ich obsługi.

Wersja półintegra 4 osobowa

Wersja półintegra 5 osobowa

Wersja alkowa 6 osobowa

Odbiór pojazdu

Polarna 19, Łódź 93-466