Wypożyczalnia kamperów – Kutno i okolice

Chcesz wyruszyć w podróż życia? Jeśli tak postaw na wyprawę kamperem. To idealny sposób na niezależną podróż, dzięki której możesz robić to co tylko chcesz w dowolnym czasie. Nie jesteś w ogóle zależny od godzin meldunku w hotelu. Ruszasz kiedyś chcesz i gdzie chcesz!

Wypożyczalnia kamperów w Kutnie pomoże Ci w zrealizowaniu Twoich marzeń. Oferujemy wynajem camperów długo i krótkoterminowy. Dzięki temu przekonasz się, czy taki tryb życia w pełni Ci odpowiada.

Wynajem kamperów dla dużych i małych grup

Nasza oferta dostosowana jest do grup różnych wielkości. Jeśli masz dużą rodzinę lub podróżujesz ze znajomymi to doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie kamper alkowa. Wynajem tego rodzaju pojazdu zapewni komfort w podróży i doskonały sen. Kamper półintegra jest doskonały, jeśli zależy wam na dużej przestrzeni wypoczynkowej, w której możecie wspólnie spędzać czas.

Wszystkie oferowane modele posiadają wszelkie udogodnienia dla podróżujących. Kamper 5 osobowy oraz kamper 6 osobowy posiadają elektrycznie opuszczane łóżka, w pełni wyposażone kuchnię i łazienkę oraz liczne gniazdka USB.

Kamper na wynajem to bardzo ekonomiczne rozwiązanie na wakacje pełne przygód i niespodzianek. Decydując się na nasze pojazdy, masz pewność że to najwyższej jakości kamper. Wersja zimowa oferuje efektywny system ogrzewania, dzięki czemu nawet zimą możesz być w pełni niezależny od zatłoczonych ośrodków wypoczynkowych.

Wersja półintegra 4 osobowa

Wersja półintegra 5 osobowa

Wersja alkowa 6 osobowa

Odbiór pojazdu

Polarna 19, Łódź 93-466