Wynajem camperów – Rzgów i okolice

Potrzebny Ci nowoczesny i niezawodny kamper? Wypożyczalnia Kampery Centrum proponuje pojazdy, które zapewniają możliwość szybkiego i bezpiecznego przemieszczania oraz maksymalną wygodę w trakcie postoju. Przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę dla mieszkańców Rzgowa i okolicznych miejscowości. Jeśli lubisz spontaniczne wypady i nie chcesz stresować się brakiem miejsc w hotelach, to idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie wynajem kamperów. Nowoczesne pojazdy są dostosowane do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Sprawne technicznie auta gwarantują dużą przestrzeń oraz swobodę zarówno w trakcie jazdy, jak i podczas postoju. Nasze kampery zapewniają Ci swobodę i najwyższy komfort podróżowania.

Kamper na wynajem krótko i długoterminowy

Nasza wypożyczalnia kamperów oferuje zróżnicowane formy wynajmu. To Ty decydujesz o długości podróży. Wystarczy, że zarezerwujesz wybrany termin, korzystając z kalendarza online na naszej stronie. Oferujemy wynajem kamperów występujących w dwóch wariantach. Pierwszy typ, czyli kamper półzintegrowany, jest najlepszym wyborem dla czteroosobowej rodziny. Alkowa to propozycja dla maksymalnie 7-osobowych grup. Oba typy kampera są wyposażone w elektrycznie opuszczane łóżko, dodatkową przestrzeń wypoczynkową, w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę oraz klimatyzację i oświetlenie LED. Przydatnym drobiazgiem są liczne gniazda USB umożliwiające podłączenie laptopa lub smartfonu.

Szukasz firmy oferującej nowoczesne kampery? Wynajem pojazdu w Kampery Centrum to możliwość skorzystania z najwyższej klasy pojazdów. Już teraz zarezerwuj wybranego kampera i wyrusz w wymarzoną podróż z najbliższymi.

Wersja półintegra 4 osobowa 

 

Wersja półintegra 5 osobowa 

Wersja alkowa 6 osobowa

Odbiór pojazdu

Polarna 19, Łódź 93-466